Logo tylkoskoki

Sezon 2019

DataRangaMiejscePropozycjePula nagródWynikiZwycięzca Konkursu Głównego
10.01.19
13.01.19

CSI2*/1*
CSIYH1*/ChA/U25

Sopot 334 900 PLN wyniki ikona  Shane Carey, Fecybelle
17.01.19
20.01.19
CSI2*/1*
CSIYH1*/ChA/U25
Sopot 334 900 PLN  wyniki ikona  Shane Carey, Fecybelle
31.01.19
03.02.19
 CSI2* Lublin   300 000 PLN  wyniki ikona  Krzysztof Ludwiczak, Norwind
14.02.19
17.02.19
 ZO2* - El. HPP Leszno    50 000 PLN  wyniki ikona  Tomasz Olszewski, Camako's Boy JW
22.02.19
24.02.19
ZO1* Leszno    25 000 PLN  wyniki ikona  Marcin Wesoły, Fauna KG
22.02.19
24.02.19
 ZO2* - El. HPP Michałowice    50 000 PLN  wyniki ikona  Adam Grzegorzewski, Ażur
28.02.19
03.03.19
 CSI2*  Kraków  300 000 PLN  wyniki ikona  Wojciech Wojcianiec, Cassio Melloni
01.03.19
03.03.19
 ZO1*  Leszno    25 000 PLN  wyniki ikona  Wojciech Dahlke, A Quite
07.03.19
10.03.19 
 CSI3*-W Finał LCE
CSIYH1*
 Warszawa    513 400 PLN  wyniki ikona  Wojciech Wojcianec, Naccord Melloni
08.03.19
10.03.19
 ZO1*  Leszno    25 000 PLN  wyniki ikona  Beata Szuber, Fort
14.03.19
17.03.19
 ZO2* El. HPP  Leszno    50 000 PLN  wyniki ikona  Weronika Minkiewicz, Chocolate Blue
28.03.19
31.03.19
 ZO2* Finał HPP  Leszno    130 000 PLN  wyniki ikona  
05.04.19
07.04.19
ZO Ciekocinko    25 000 PLN  wyniki ikona  
12.04.19
14.04.19
ZO1* Glinik Zaborowski    31 000 PLN  wyniki ikona  
12.04.19
14.04.19
 ZO1*  Leszno    25 000 PLN  wyniki ikona  
12.04.19
14.04.19
 ZO1*/ZO DiM  Strzegom    30 000 PLN  wyniki ikona  
26.04.19
28.04.19
ZO1* Głogów Młp.        
26.04.19
28.04.19
ZO2* Biskupiec    45 000 PLN  wyniki ikona  
02.05.19
05.05.19
ZO Jakubowice        
03.05.19
05.05.19
ZO2* Bogusławice        
10.05.19
12.05.19
ZO1* Głogów Młp.        
10.05.19
12.05.19
ZO1*/ZO DiM Ciekocinko        
11.05.19
12.05.19
Majówka z koniem Poznań    26 000 PLN  wyniki ikona  
17.05.19
19.05.19
ZO2* Michłowice        
21.05.19
26.05.19
CSI2*/1*/YH1* Ciekocinko    200 200 PLN    
28.05.19
02.06.19
CSI2*/1*/YH1* Ciekocinko    318 300 PLN    
31.05.19
02.06.19
ZO2* Warka        
04.06.19
09.06.19
CSI3*/1*/YH1* Ciekocinko    554 300 PLN    
06.06.19
09.06.19
CSI4*-W/1*/YH1* Poznań        
13.06.19
16.06.19
CSIO5* NC D1
CSIYH1*, CSI Am-A
Sopot        
14.06.19
16.06.19
ZO Olsza        
21.06.19
23.06.19
ZO2* Dąbrówka Mała        
21.06.19
23.06.19
ZO2* Michłowice        
21.06.19
23.06.19
ZO2* Ptakowice        
28.06.19
30.06.19
CSN Gałkowo        
03.07.19
07.07.19
CSI3*/1*/U25
CSIJ/Ch/YH1*
Jakubowice        
05.07.19
07.07.19
ZO1* Głogów Młp.        
10.07.19
14.07.19
CSI3*/1*/U25
CSIJ/Ch/YH1*
Jakubowice        
19.07.19
21.07.19
ZO2* Wierzbna        
26.07.19
28.07.19
ZO2* Dąbrówka Mała        
26.07.19
28.07.19
ZO1* Głogów Młp.        
09.08.19
11.08.19
ZO1* Biskupiec        
16.08.19
18.08.19
CSN2* Drzonków        
16.08.19
18.08.19
ZO2* Bogusławice        
16.08.19
18.09.19
ZO2* Michałowice        
20.08.19
25.08.19
CSI2*/1*/YH1*
CSIOP/Ch/J/Y
Ciekocinko        
27.08.19
01.09.19
CSI2*/1*/YH1* Ciekocinko        
29.08.19
01.09.19
MPK/MPM/PP K
PP Dz II
Jakubowice        
30.08.19
01.09.19
ZO1* Głogów Młp.        
06.09.19
08.09.19
SChMK Olsza        
06.09.19
08.09.19
ZO1*/ZO DiM Ciekocinko        
12.09.19
15.09.19
MPS/MPMJ/MPD Jakubowice        
19.09.19
22.09.19
MPMK Strzegom        
20.09.19
22.09.19
ZO1* Ciekocinko        
20.09.19
22.09.19
ZO1* Glinik Zaborowski        
27.09.19
29.09.19
Finał PLJ Olsza        
04.10.19
06.10.19
ZO2* Ciekocinko        
11.10.19
13.10.19
ZO2* Leszno        
11.10.19
13.10.19
ZO2* Dąbrówka Mała        
17.10.19
20.10.19
CSI2*/1*/YH1* Michałowice        
18.10.19
20.10.19
ZO1* Leszno        
24.10.19
27.10.19
CSI2*/1*/YH1* Michałowice        
25.10.19
27.10.19
ZO1* Leszno        
02.11.19
03.11.19
Halowe Derby
Poznania
Poznań        
08.11.19
11.11.19
CSI2*/YH1* Wrocław        
15.11.19
17.11.19
ZO2* Leszno        
22.11.19
24.11.19
ZO2* Leszno        
22.11.19
24.11.19
ZO1* Ciekocinko        
28.11.19
01.12.19
CSI4*-W/1*/YH1* Poznań        
06.12.19
08.12.19
ZO2* Leszno        
13.12.19
15.12.19
ZO2* Leszno        

 

 


W tym tygodniu

  • CSI2* Cervia ITA
    20-24.03.18
           
  • CSI5* Paryż FRA
    22-24.03.18
           
  • ZR Dąbrówka Mała POL
    22-24.03.18
           
  • CSI3* Arezzo ITA
    19-24.03.19
           
  • CSI2* Lier BEL
    20-24.03.18
           
  • CSI4* Vejer de la Frontera ESP
    19-24.03.19
           
  • ZR Łąck POL
    22-24.03.18
           
  • CSI3* Braunschweig GER
    22-24.03.18
           

Ranking PZJ (31.01.2019)

1. Jarosław Skrzyczyński 4683
2. Krzysztof Ludwiczak 2916
3. Wojciech Wojcianiec 2774
4. Adam Grzegorzewski 1990
5. Michał Kaźmierczak 1960
6. Jan Bobik 1798
7. Kamil Grzelczyk 1568
8. Maksymilian Wechta 1471
9. Andrzej Opłatek 1164
10. Grzegorz Kubiak 821
  CAŁY RANKING  

Polacy w rankingu FEI (31.01.2019)

 53 Jarosław Skrzyczyński 1750
158 Krzysztof Ludwiczak 1065
161 Wojciech Wojcianiec 1060
Nie masz jeszcze konta? Zarejstruj się!

Zaloguj się