20180225141109 IMG 2208 1 1

Grzegorz Kubiak na ogierze Szuler wygrał Grand Prix w Lesznie. W kategorii młodych jeźdźców najlepsza okazała się Monika Grundkowska na wałachu Dhaha.

HZO2* HPP Leszno

Ostatnią eliminację Halowego Pucharu Polski kategorii seniorów wygrał Grzegorz Kubiak na ogierze Szuler. Do rozgrywki dostały się tylko trzy pary, jednak tylko lider rankingu HPP Grzegorz Kubiak, zachował czyste konto. Drugie miejsce zajął Adam Grzegorzewski na Okarino, a trzecie Magda Kamińska na Que Serando.

W kategorii młodych jeźdźców najlepsza okazała się Monika Grundkowska na wałachu Dhaha. Tylko dwie pary pokonały parkur podstawowy 140 cm bez punktów karnych. Monice udało się powtórzyć swój bezbłędny wynik w rozgrywce, a drugi, Olaf Klein na First One, nie ustrzegł się dwóch błędów. Trzecie miejsce zajęła Nina Milczarek na klaczy Cyandra.

Finał średniej rundy wygrała Julia Cieślar na klaczy Poetin. Zaledwie 0,05 sekundy wolniej celowniki przekroczył Kamil Grzelczyk na Centroplast Dinar. Trzecie miejsce zajął Maksymilian Wechta na ogierze Quintus 93.