DSC0631718 07 202019 07 2020

Mikołaj Barański zajął dziś miejsce trzecie w klasie 140 cm na CSI4* w Arezzo. Parkur podstawowy konkursu LR 150 cm bezbłędnie pokonał tam Adam Grzegorzewski. W Opglabbeek w konkursie kategorii dzieci triumfowała Lila Kulesza.

CSI4* Arezzo

W konkursie 140 cm miejsce trzecie zajął dziś Mikołaj Barański na wałachu Juggle Baraka. Wygrał Samuel Hutton z Wielkiej Brytanii na Livingstone van het Peggershof. Zerowy był też Michał Ziębicki na O’Lord DB.

W klasie 150 cm, zaliczanej do światowego rankingu, wystartowało aż 100 par. Do rozgrywki zakwalifikowało się 21, w tym Adam Grzegorzewski na Issemie. Zawodnik postanowił jednak zrezygnować z udziału w finałowym barażu i oszczędzić siły konia na konkurs Grand Prix. Ostatecznie najlepszy okazał się Giampiero Garofalo z Włoch na wałachu Hero. Drugie miejsce zajął Brazylijczyk Marlon Modolo Zanotelli na Hereuse Nouvelle WH, a trzecie Pieter Clemens i Emmerton.

Młodzieżowe CSIO Opglabbeek

Lila Kulesza na koniu Sherlock triumfowała w konkursie Dużej Rundy kategorii dzieci (125 cm). Czwarty był tu Adam Goszczyński na Lorinie, a szósta Alicja Kosmol na klaczy Fereusa.

W Małej Rundzie CSIO kategorii młodych jeźdźców (135 cm) drugie miejsce zajęła Aleksandra Kierznowska na koniu Diament. Wygrała para ze Szwecji – Robin Carey i Luicruz.

Juniorzy rywalizowali dziś w konkursie o Puchar Narodów. Z wynikiem 46 punktów karnych zajęli miejsce 9. Z zerowym kontem triumfował team z Belgii w składzie: Louis Lambrecht na Cevrine du Banney Z, Paris Vandousselaere i Saido VD Koutermolen Z, Jules Denutte i Hector oraz Seppe Wouters na Qoffiekoek de Muze. Na miejscu drugim znaleźli się Irlandczycy, a na trzecim Holendrzy.