Logo tylkoskoki

Praca - Formularz

Zapraszamy do wysłania oferty.

Ogłoszenia publikowane będą po wcześniejszej akceptacji administratora.

OGŁOSZENIA UZUPEŁNIANE NA POCZĄTKU KAŻDEGO TYGODNIA: PONIEDZIAŁEK/WTOREK

Dam pracę (19.01.2021): Praca w duńskiej stadninie dla osób z komunikatywną znajomością j. angielskiego:
"Looking for a new challenge? Right now we hawe 3 job-opeings start ASAP!
-One Stablemanager/Groom to make sure the daily tasks in the stable run smoothly. You saddle horses for your rider and when there is clients, make sure the horses are taken care of and has the over-all responsibility in the stable and for our staff. It's a big plus if you can ride a little dressage or in the forest when necessery.
- Two experienced riders to produce sales-horses, show them to clients and ride them on shows. We exppect you to be confident, have experience in riding a lot of different horses and ride shows up to 1.30.
Send your application to Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. or call Jan +45 20259699 or Łukasz +48 883190676
Ps. dont forget a video for the riders-position."
Ps 2. Znajdziesz nas również na FB.

Szukam pracy (28.12.2020): Szukam pracy jako trener koni i jeźdźców. Mam 21 lat , od 10 roku życia jeżdżę konno , zajeżdżałam swojego konia ( aktulanie już ma 7 lat) do tego zajeżdzałam jeszcze 2 inne konie , prowadziłam treningi osobą prywatnym , ale prowadziłam jazdy również w szkółkach ( od osób początkujących do osób zaawansowanych ). Przede wszystkim stawiam na solidne podstawy oraz stawiam na pierwszym miejscu dobro konia. Telefon kontaktowy: 514112125; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szukam pracy (15.12.2020): KRAKÓW ORAZ OKOLICE: Jestem młodą, ambitną, osobą pełną energii oraz pomysłów. Moja przygoda z końmi zaczeła się, kiedy miałam 3 lata. Od tej pory jeździectwo i konie to moja pasja. Startowałam w zawodach oraz mam doświadczenie w pracy z młodymi końmi, także z trudnymi. Aktualnie zajmuję się treningiem sportowym z moim prywatnym koniem oraz przygotowuje się do SOJ, do uzyskania tytułu Instruktora Sportu. Na ten moment posiadam brązową odznakę jeździecką, instruktora rekreacji ruchowej ( specjalizacja jazda konna ), oraz instruktora jeździectwa powszechnego PZJ. Telefon kontaktowy: 692850822; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szukam pracy (15.12.2020): Szukam pracy we Wrocławiu i jego okolicach. Do zeszłego roku regularnie startowałam w konkursach 130/135, zaczęłam starty w konkursach 140. Przez ostatni rok byłam berajtrem w stajniach skokowych. Pracowałam z końmi starszymi, młodymi, świeżo zajeżedżonymi, ogierami. Poszukuję pracy najchętniej związanej z jeżdżeniem, ale ponieważ zależy mi na pozostaniu we Wrocławiu, rozważę również inne opcje (luzak, prowadzenie rekreacji itd.). Telefon kontaktowy: 667936839

Dam pracę (15.12.2020): Poszukujemy do pracy w stajni hodowlano-treningowej odpowiedzialnej osoby na stanowisko opiekun źrebaków/koni. Zakres obowiązków : karmienie, opieka nad zrebakami, praca z młodymi końmi, treningi. Wymagania: doświadczenie w hodowli źrebaków, spokój i empatia do koni. Oferujemy stała i stabilna prace w miłym zespole, bardzo dobre warunki zakwaterowania. Telefon kontaktowy: 509295600; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szukam pracy (18.11.2020): Szukam pracy (okolice Poznania lub z możliwością przeniesienia) jako jeździec koni młodych, w trakcie przygotowań do sportu. Posiadam SOJ i doświadczenie w zawodach skokowych do klasy P i ujeżdżeniowych do klasy P . Pracowałam z końmi 4-6 lat i starsze. W ostatnim czasie prowadzę jazdy w pobliskiej stajni oraz uczę młode konie. Zapraszam do kontaktu, udzielę odpowiedzi na każde pytanie. Telefon kontaktowy: 725187200; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dam pracę (13.11.2020): Przyjmę do pracy z młodymi końmi zapewniam zakwaterowanie oraz umowę o pracę. Telefon kontaktowy: 692826823; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Dam pracę (13.11.2020): Stajnia pod Warszawą poszukuje stajennych. Praca z zamieszkaniem, atrakcyjne warunki zatrudnienia. Więcej informacji i kontakt - Piotr tel 602 626 878

Szukam pracy (03.11.2020):  Szukam pracy w okolicach Krakowa. Do jeżdżenia koni ,pracy z konmi. Jeżdżę na poziomie klasy N w skokach. Pracowałam z młodymi końmi wiek (od 4 do 6) i starszymi. Startowałam w konkursach do klasy N. Jestem osobą wytrwałą ,spokojną. Z podejściem do dorosłych jak i dzieci. Telefon kontaktowy: 798075795; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dam pracę (03.11.2020): Związek Hodowców Koni Wielkopolskich poszukuje osoby, która będzie odpowiedzialna za opiekę i prowadzenie strony internetowej Związku.
W zakresie opieki i administracji stroną www wchodzi aktualizacja wszelkich informacji, umieszczanie zdjęć, artykułów, katalogów, relacji z wystaw, premiowań, czempionatów, wybranych imprez sportowych, pokazów konnych. Zgłoszenia proszę kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 30 listopada br.

Dam pracę (03.11.2020): Szukamy stajennego, mieszkanie na miejscu, okolice Wrocławia. Sprzątanie boksów, wyprowadzanie koni na padoki i karuzelę, karmienie. Praca 8 godzin, 6 dni w tygodniu. Pensja do uzgodnienia, w zależności od kwalifikacji. Telefon kontaktowy: 513164641; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szukam pracy (06.10.2020):  Szukamy pracy w Polsce (najchętniej województwo pomorskie) lub za granicą. Jeździec z 1 klasa sportowa i instruktor rekreacji ruchowej + hipoterapia / luzak. Telefon : 721392534.

Szukam pracy (06.10.2020): Szukam pracy w charakterze jeźdźca. Posiadam spore doświadczenie od młodych koni po konie GP. Startowałem w wielu konkursach rangi GP odnosząc sporo sukcesów. Dla zainteresowanych mogę wysłać filmiki z przejazdów. Zapraszam do kontaktu Damian Zmorek tel: 795249150; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szukam pracy (19.09.2020): Para poszukuje pracy z zakwaterowaniem najlepiej na stale w polsce lub zagranicą. Numer kontaktowy 518217757.

Dam pracę (19.09.2020): zatrudnię instruktora jazdy konnej na weekendy, okolice Wyszkowa. sobota od 14, około 4godziny, niedziela 3-4godziny. możliwość noclegu, kontakt telefoniczny  na numer 501932187, najlepiej po 19

Szukam pracy (25.08.2020): Szukam pracy jako jeździec klubowy lub pracy z młodymi końmi (starty na pierwszych zawodach itd), posiadam 3 klasę sportową, uprawnienia instruktora i SOJ, od 4 lat jestem w ciągłym treningu skokowym a jeżdżę konno od 5 roku życiu. Pracowałam już z młodymi końmi- trudniejszymi i łatwiejszymi, a także z starszymi które miały wrócić do sportu. Województwo Śląskie i Opolskie; telefon kontaktowy: 500229006; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szukam pracy (13.08.2020): Jestem młodą,ambitną,osobą pełną energii oraz pomysłów. Moja przygoda z końmi zaczeła się, kiedy miałam 3 lata. Od tej pory jeździectwo i konie to moja pasja. Startowałam w zawodach oraz mam doświadczenie w pracy z młodymi końmi,także z trudnymi. Aktualnie zajmuję się treningiem sportowym z moim prywatnym koniem oraz przygotowuje się do SOJ oraz do uzyskania tytyłu Instruktora Sportu. Na ten moment posiadam brązową odnakę jeździecką, instruktora rekreacji ruchowej ( specjalizacja jazda konna ) oraz instruktora jeździectwa powszechnego PZJ. telefon kontaktowy: 692850822;e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Dam pracę (10.08.2020): Certyfikowany ośrodek zatrudni instruktora jazdy konnej na pełny etat / okolice Dębicy/. Możliwość zakwaterowania. Więcej informacji pod tel. 602588629

Dam pracę (10.08.2020): Oferuję pracę jako stajenny, 2500 zł na rękę, możliwość zakwaterowania na miejscu. Do zakresu obowiązków należą prace porządkowe na terenie stajni oraz opieka nad końmi. Przyjazna atmosfera, okolice Konstancin-Jeziorna. Telefon kontaktowy: 512515136; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dam pracę (23.07.2020):  Poszukuje osoby na stanowisko Stajenny. Praca z zakwaterowaniem pod Warszawa. Więcej inf udzielę telefonicznie 608864975.

Szukam pracy (23.07.2020): Instruktor jazdy konnej szuka pracy! Kwalifikacje: posiadam tytuł Instruktora Rekreacji Ruchowej ze specjalnością jazda konna oraz tytuł Instruktora Jeździectwa Powszechnego. W 2018 roku zdobyłam SOJ. Pracowałam z trudnymi końmi, posiadam dwuletnie doświadczenie w prowadzeniu jazd rekreacyjnych - indywidualnych, grupowych, wyjazdów terenowych. Prowadziłam jazdy o charakterze ujeżdżeniowym oraz z podstaw skoków. Natural nie jest mi obcy. Pomagałam przy zajęciach z hipoterapii oraz regularnie prowadziłam jazdy osobom z lekką niepełnosprawnością.
Czego szukam: Interesuje mnie praca w charakterze Instruktora jazdy konnej - uwielbiam tą pracę, ponieważ mogę się w niej rozwijać :) Chętnie zajmę się również objeżdżaniem koni, przygotowywaniem ich pod jazdy rekreacyjne, pracą z ziemi, pracą z problematycznymi końmi. Poprowadzę jazdy grupowe, indywidualne, wyjazdy w teren, zajęcia dotyczące pracy z ziemi czy zajmowania się sprzętem.
Najbardziej interesuje mnie praca w małej rekreacji -szukam miejsca, w którym konie nie pracują ponad swoje siły.
Coś o mnie: Staram się urozmaicać zajęcia, wprowadzać elementy teoretyczne i ciekawe "zabawy". Wyznaje zasadę, że najważniejsze są solidne podstawy. Lubię prowadzić jazdy w oparciu o znajomość końskiej psychiki i bardzo nie lubię metod "na siłę".
Szukam pracy w rejonie Żor, Wodzisławia Śląskiego, Rybnika lub Jastrzębia Zdroju. Jestem mobilna, choć ze względu na studia najważniejsze są dla mnie elastyczne godziny pracy. Telefon kontaktowy: 504186813; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Szukam pracy (23.07.2020): Szukam pracy jako stajenny mam duże doświadczenie pracowałem w stadninie państwowej 15-lat mam 40lat jeżdżę konną bryczkami praca z młodymi końmi proszę o kontakt telefoniczny 510053907.

Szukam pracy (23.07.2020): Posiadam wykształcenie technika weterynarii a także kurs na instruktora jazdy konnej(posiadam już doświadczenie w tym kierunku) oraz kurs żywienia i dietetyki w sporcie jak i kurs na podstawy zoofizjoterapii. Jestem osobą, którą pasjonuje praca zarówno z ludźmi jak i zwierzętami. Chętnie i szybko się uczę. Chcę zdobywać doświadczenie aby podnosić swoje kwalifikacje. Planuję również zrobić kurs na hipoterapeutę. Proszę o kontakt SMS 883901577 lub mailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Szukam pracy (09.07.2020): Witam, mam 24 lata, jestem absolwentką zootechniki i szukam pracy przy koniach od sierpnia br. (instruktor, hipoterapeuta, luzak, opiekun koni itp.) Interesuje mnie dłuższa współpraca, również praca na stałe. Posiadam kurs IRR ze specjalnością jazda konna i hipoterapia. Również mam spore doświadczenie zarówno przy obozach konnych jak i hipoterapii. Najbardziej interesują mnie woj mazowieckie, świętokrzyskie, lubelskie, podkarpackie,łódzkie, podlaskie. Pozostałe woj do rozważanie. Możliwość zamieszkania w pobliżu miejsca pracy mile widziana. Jeśli ktoś byłby zainteresowany moją osobą proszę o kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. / 733221037. Chętnię wyślę swoje CV.

Szukam pracy (01.07.2020): Szukam pracy jako wychowawca na obozach i koloniach jeździeckich. Posiadam zaświadczenie o ukończonym kursie na wychowawcę. Jestem studentką II roku Terapii Zajęciowej na warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Mam doświadczenie w pracy z dziećmi. Proszę o kontakt mailowy ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) albo telefoniczny( 507080305).

Dam pracę (01.07.2020): Poszukujemy stajennego z doświadczeniem w pracy z końmi. Wymagana umiejętność pracy z maszynami rolniczymi, dokonywania drobnych napraw gospodarskich, trzymanie porządku w miejscu pracy oraz współpracy w grupie!!! Praca z zamieszkaniem. Telefon kontaktowy: 691361229; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Szukam pracy (01.07.2020): Szukam pracy jako pomoc stajenna w Poznaniu lub okolicy, mam doświadczenie w pracy z końmi i innymi zwierzętami, ukończone 19 lat, mogę pomagać przy karmieniu, padokowniu, przygotowaniu jazdy, oporządzaniu koni, sprzątaniu i ścieleniu boksów. Telefon kontaktowy: 690 356 457; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szukam pracy (01.07.2020): Poszukuję pracy jako wychowawca kolonijny na obozach jeździeckich na okres wakacji 2020. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi i końmi. Posiadam brązową odznakę jeździecka oraz kurs na wychowawcę kolonijnego. Więcej informacji pod adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznym 509 694 609.

Szukam pracy (25.06.2020): Jeździec.Szukam pracy w stadninie sportowo-chodowlianej. Startowalę w zawodach międzynarodowych w konkursach do150 sm, w 2013r startowałę w Mistrzostwach Świata młodych koni w Belgii (Lanaken).Posiadam prawo jazdy wszystkie kategorie z licencją na przewóz zwierząt. Obecnie pracuje w Niemczech startuje w zawodach w konkursach S klasy. Więcej informacji na tel. +4915783320026.

Szukam pracy (25.06.2020): Poszukuję pracy przy koniach na okres wakacji na Podkarpaciu, lub w innym województwie z możliwością zakwaterowanie. Mam 19 lat, konno jeżdżę od 10, posiadam doświadczenie w startach w zawodach oraz w pracy z końmi na każdym poziomie wyszkolenia. telefon kontaktowy: 798688603; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dam pracę (10.06.2020):  Stadnina koni w Strzegomiu poszukuje do swojej stajni wyścigowej jeźdźców treningowych.Wymagane dobre umiejętności jeździeckie, doświadczenie w jeździe w terenie, dobra kondycja fizyczna ( max 65 kg).Praca z zakwaterowaniem. Tel kontaktowy: 515255760; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dam pracę (10.06.2020): Poszukujemy pracownika do stajni w Niemczech. Tylko MĘŻCZYZN. Oferujemy stałe miesięczne wynagrodzenie, z niemiecka umowa, ubezpieczeniem i zakwaterowaniem na terenie ośrodka. Ekipa stajennych to sami Polacy wiec język obcy nie jest wymagany. Praca 6 dni w tygodniu od 7-18 z przysługująca przerwa na śniadanie (pół godz) i obiadem (godzina). W weekendy i święta czas pracy skrócony (obowiązuje dłuższa przerwa obiadowa od 13-16).
Praca typowa dla stajennego:
*nakarmić konie pasza+siano,
*doscielic słoma/trocinami,
*wyprowadzić i sprowadzić konie na pastwiska,
*wyrzucanie obornika (odbywa się w 90% maszynowo co mniej więcej 2 tyg),
*oraz drobne prace gospodarcze na terenie ośrodka.
Zainteresowanych zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu: +49 176 34220425 (WhatsApp)
bądź przez messanger: https://www.facebook.com/baska.lapa

Szukam pracy (10.06.2020):  Witam, podejmę się pracy na weekendy od zaraz jako instruktor jazdy konnej/hipoterapii (posiadam uprawnienia) na terenie Lublina oraz okolic. Posiadam kilkuletnie doświadczenie zarówno przy prowadzeniu jazd konnych oraz hipoterapii. Więcej informacji dla osób zainteresowanych pod nr 733221037 bądź mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , mogę również przesłać CV.

Szukam pracy (10.06.2020): Poszukuję pracy jako instruktor jazdy konnej/ opiekun koni.Jestem osobą pełnoletnią posiadająca prawo jazdy kategorii B, uprawnienia instruktorskie, kurs Petsitter oraz odbyłam staż w gospodarstwie agroturystycznym, w którym miałam pod opieką około 15 koni i inne zwierzęta, prowadziłam zajęcia dla dzieci jak i dla dorosłych uwzględniając lonżę i samą prace z końmi. Podczas jazd skupiam się na uzyskaniu harmonii jeźdźca z koniem poprzez wykonywanie odpowiednich ćwiczeń. Szybko się uczę, jestem odpowiedzialna, uprzejmą i uczciwą osobą, na co mam rekomendacje właścicieli zwierząt od oddanych mi pod opiekę. Tel kontaktowy: 537165483; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szukam pracy (01.06.2020): Chciałabym od lipca/sierpnia podjąć się pracy przy koniach, z zakwaterowaniem. Żadna praca mi nie straszna (dbanie o czystość, opieka nad końmi, objazdka koni, praca z młodzikami, prowadzenie jazd i terenów itd.). Niestety z powodu panującej sytuacji nie posiadam jeszcze uprawnień instruktora, oczywiście mam w planie je zrobić. W lipcu skończę 19 lat, posiadam wykształcenie średnie. Konno jeżdżę od około 7/8 lat, posiadałam konia w dzierżawie, mam doświadczenie z końmi rekreacyjnymi i sportowymi oraz młodymi, trudnymi. Ćwiczyłam ujeżdżenie oraz skoki, w 2016r. zdałam BOJ, startowałam w zawodach towarzyskich w skokach do ok. 100 cm, również wprowadzałam konie w pierwsze starty. Posługuję się językiem angielskim na poziomie średnio-zaawansowanym. Mam kilkuletnie doświadczenie w wolontariacie i sekretarzowaniu na zawodach w Stragonie. Wyróżniam się dobrymi umiejętnościami komunikacyjnymi. Indywidualnie podchodzę do konia oraz do jeźdźca, sumiennie podejmuję się powierzonej pracy. Istnieje również możliwość wysłania zdjęć/filmów dokumentujących moją jazdę czy starty. Telefon kontaktowy: 724616341; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szukam pracy (01.06.2020):  Jestem młodą i energiczną osobą z zamiłowaniem do koni. Szukam pracy w okolicach Warszawy, gdzie mogłabym zajmować się stajnią/końmi. Mam doświadczenie w startach w zawodach skokowych i wkkw. Pomagałam w moim obecnym klubie, prowadziłam jazdy, objeżdżała konie. Praca z młodymi końmi nie jest mi obca. Rozpoznaję końskie choroby i urazy. Zawsze doglądam koni i dbam o ich dobro. Telefon kontaktowy: 534177870; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szukam pracy (01.06.2020): Szukam dorywczej pracy przy koniach, zakres działań do ustalenia, posiadam prawo jazdy kat. B, jednak nie mam swojego auta. Nie liczę na nie wiadomo jakie wynagrodzenie, chcę sobie dorobić. Interesują mnie stajnie w okolicach Szczecina z dojazdem komunikacją miejską. nteresowałaby mnie także praca jako asystent lub pomocnik kowala albo asystentka przy hipoterapii. Posiadam brązową odznakę jeździecką. Mogłabym także prowadzić oprowadzanki lub lonże (przymierzam się do kursu na instruktora). Praca w sklepie jeździeckim na pół etatu też wchodzi w grę. Telefon kontaktowy: 793600580; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szukam pracy (01.06.2020): Szukam pracy jako Instruktor/pomoc instruktora/home groom okolice Piaseczna, bez prac stajennych. Telefon kontaktowy: 606192965; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dam pracę(01.06.2020): Zatrudnię instruktora jazdy konnej na obozy jeździeckie dla dzieci i młodzieży w terminach 28.06 do 15.08 (różne terminy). Oferujemy: zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie i oczywiście wynagrodzenie. Woj. mazowieckie, szczegółowe informacje pod numerem telefonu 501 932 187, CV ze zdjęciem na mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szukam pracy (11.05.2020): Szukam pracy jako stajenny, mogę pomagać przy hipoterapii. tel kontaktowy: 691448922; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szukam pracy (05.05.2020): Podejmę pracę jako opiekun koni (stajenny) w okolicach Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot). Posiadam bardzo duże doświadczenie w opiece nad końmi, dodatkowo potrafię pracować z młodymi końmi z ręki. Moim dodatkowym atutem jest to, że jestem bardzo zaangażowany a przede wszystkim nie piję alkoholu (opinia do sprawdzenia). Konie stawiam na 1 miejscu. Obsługuję maszyny rolnicze, posiadam prawo jazdy typu C+E. Nie interesuje mnie praca w Warszawie itp. tel kontaktowy: 733077391; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szukam pracy (05.05.2020): Witam, szukam pracy jako instruktor /jeździec / opiekun koni, jestem młody, mam doświadczenie w pracy z końmi, regularnie jeżdżę konno. Szukam pracy z zakwaterowaniem na terenie całej Polski. Proszę o kontakt tel. 509855871

Szukam pracy (28.04.2020): Poszukuję pracy jako jeździec luzak bereiter pomoc instruktora. Mam duże doświadczenie w pracy z końmi młodymi trudnymi. Pracowałam w stadninie jako instruktor, beraiter, luzak domowy. Jestem młodą energiczną osobą, szybko się uczę, jestem pracowita posiadam SOJ, prawo jazdy kat B, umiejętność jazdy ciągnikiem walcem. Praca z zamieszkaniem : Warszawa,Skierniewice, Piotrków Tryb. Kielce, Tarnobrzeg, Lublin, Siedlce, Łódź. Tel:519812228.

Szukam pracy (28.04.2020): Szukam pracy jako opiekunka koni, mogę pomagac przy hipoterapii, jestem osobą pełnoletnią z 8 letnim doświadczeniem. Praca za wynagrodzenie.Wojewodztwo śląskie, najlepiej z zakwaterowaniem. tel. kontaktowy: 500413043; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szukam pracy (28.04.2020): Podejmę pracę jako opiekun koni(stajenny). Posiadam bardzo duże doświadczenie w opiece nad końmi (również opieka weterynaryjna-aplikowanie zastrzyków itp.). Jestem osobą sumienną samodzielną nie pijącą alkoholu, konie stawiam na 1 miejscu (opinia do sprawdzenia). Prace podejmę w okolicach Trójmiasta. Możliwa praca w woj warmińsko-mazurskim. tel kontaktowy: 733077391; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szukam pracy (28.04.2020): Szukam pracy jako zawodnik, jeździec, pomoc przy koniach. Rozpatrzę każdą propozycję. Posiadam 1 klasę sportową , starty w konkursach Grand Prix , prawo jazdy kat. B, C. tel kontaktowy: 691881251; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szukam pracy (28.04.2020): Szukam pracy w woj.łódzkim. Praca jako luzak, bereiter, instruktor, stajenny. Proszę o kontakt pod numerem tel: 507532139 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szukam pracy (28.04.2020): Poszukuję pracy przy koniach. Zależy mi na pracy na stałe. Prowadziłam oprowadzanki, lonże oraz jazdy rekreacyjne. W niedalekiej przyszłości planuje wykonać kurs instruktorski. Posiadam BOJ. Mogę pracować jako luzak (siodłanie, czyszczenie koni oraz sprzętu) lub jako pomoc stajenna (karmienie, wypuszczanie koni ma padok, lonżowanie lub inne zabiegi pielęgnacyjne),ale jestem otwarta na inne propozycje. Zależy mi na pracy z możliwością zakwaterowania. W sprawie ofert proszę o kontakt pod nr tel. 511 070 929.

Szukam pracy (21.04.2020): Poszukuję pracy jako luzak/pomoc instruktora. Szybko się uczę, jestem osobą komunikatywną. Jestem pełnoletnia oraz posiadam prawo jazdy kat.B. Południe Krakowa/okolice Skawiny. Woj.Malopolskie. Telefon kontaktowy: 530902079; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szukam pracy (21.04.2020): Jeżeli jesteś właścicielem, który potrzebowałby odciążenia w pracy przy swoich koniach - proszę o kontakt. Wcześniej pracowałam już jako bereiter, jednak teraz nie chciałabym traktować tego jak pracy, a raczej dodatkowego zajęcia. Posiadam doświadczenie w pracy przy młodych oraz sportowych koniach. Wcześniej liczne starty w zawodach, jak i codzienna praca z koniem. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu :) (Poznań i okolice) mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 784943783

Szukam pracy (21.04.2020): Poszukuję pracy od maja powiązanej z końmi, żadna praca mi nie straszna, jestem otwarta na każdą propozycję. Jestem osobą pełnoletnią, która szuka pracy po skończeniu szkoły.Posiadam prawo jazdy kat B oraz własny samochód, III klasę sportową, srebrną odznakę oraz zdolności fotograficzne. Doświadczenie z młodymi i trudnymi końmi. Jeżdżę od 12 lat, starty na zawodach od 2014 roku w skokach.Zależy mi na rozwoju i zdobywaniu doświadczenia. Jestem osobą pracowitą, sumienną, cierpliwą i bezproblemową, chętnie i szybko uczę się nowych rzeczy. Wielkopolska, okolice Poznania, aczkolwiek rozważę każdą propozycję. Proszę o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szukam pracy (21.04.2020): Zapraszam do współpracy osoby szukające trenera dojazdowego, osoby do treningu młodych koni, przygotowań do pierwszych startów koni oraz jeźdźców. Profesjonalne podejście, młoda, ambitna i cały czas doszkalająca się osoba. Pomoc i przygotowanie koni do sprzedaży. Telefon kontaktowy: 509 611 287; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Szukam pracy (21.04.2020): Podejmę pracę jako luzak, pracowałem już na tym stanowisku, wyprowadzanie koni na: padok, karuzele. Karmienie, deskowanie, drobne pracę w stajni i w obejściu z zakwaterowaniem na umowę o pracę. Telefon kontaktowy: 691457183; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Szukam pracy (14.04.2020): Szukam pracy jakor bereiter/ luzak/ instruktor jazdy konnej. Jeżdżę konno 11 lat. Jeździłam na koniach i kucach sportowych jak i rekereacyjnych. Mam też doświadczenie w pracy z młodymi końmi. Nie boję się wyzwań, jestem osobą sumienną i pracowitą. Każdego konia traktuję jak swojego własnego, ale do każdego też podchodzę w indywidualny sposób. Więcej informacji udzielę telefonicznie pod numerem 660508397 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szukam pracy (14.04.2020): Mam 24 lata, jestem absolwentem zootechniki i szukam pracy przy koniach od lipca (instruktor jazdy, pomoc przy koniach, luzak, opiekun itp.). Posiadam spore doświadczenie, ukończyłam kurs IRR, (jeśli warunki i sytuacja pozwolą to planuję kurs hipoterapii w maju/czerwcu), ponadto wiele razy pracowałam podczas obozów konnych. Jeśli ktoś byłby zainteresowany moją osobą chętnie wyślę swoje CV do zapoznania się. Nie musi być to praca w pełnym wymiarze godzin, również odpowiadałaby mi praca kilka dni w tygodniu lub z kimś na zmiany. Zależy mi na pracy w woj. świętokrzyskim lub ościennych (lubelskie, małopolskie, południowa część mazowieckiego).
* Z wiadomych przyczyn musiałam zmienić termin wycieczki na lipiec, więc od razu podkreślam, że na kilka dni (8dni) pod koniec lipca mam zaplanowany wyjazd.
Proszę o kontakt mailowy bądź telefoniczny w razie zainteresowania.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 733221037

Szukam pracy (09.04.2020):  Zatrudnię się jako beraiter, jeździec lub luzak. Jeździłam na koniach zarówno sportowych jak i mam doświadczenie z młodymi końmi. Do pracy podchodzę sumiennie i odpowiedzialnie, a o konie dbam jak o swoje. Po więcej informacji zapraszam na priv. Oferty proszę kierować przez wiadomość, mailowo - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numerem tel. 734188882

Szukam pracy (09.04.2020): Poszukuje pracy najlepiej jako jeździec, instruktor, luzak. Najlepiej na terenie woj Pomorskiego/Gdańska. Mam aktualnie w treningu 2 konie skokowe. Byłam czynną zawodniczką aktualnie od pół roku wracam do sportu po 2 letniej przerwie. Prowadziłam jazdy zarówno dla osób dopiero zaczynających przygodę z jeździectwem jak i treningi indywidualne dla zaawansowanych. Jestem osobą bardzo pracowitą, cierpliwą ale i ambitną. Chętnie się rozwijam i zdobywam nową wiedzę, doświadczenie. Stale współpracuje z docenianym w wielu województwach kowalem i konną behawiorystką. Kontakt najlepiej telefoniczny wieczorem tel. 601050503, lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szukam pracy (01.04.2020): Poszukuję pracy przy koniach, pomoc instruktora, opiekun koni. Jestem osobą pełnoletnią, posiadam prawo jazdy, szybko się uczę. Zależy mi na pracy w woj. małopolskim jednak w okresie wakacyjnym rozważam inne województwa. Jestem nastawiona na rozwój praca przy koniach nie jest mi obca.
W razie pytań zapraszam do kontaktu tel: 530902079; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szukam pracy (01.04.2020): Szukam pracy jako instruktor/ jeździec/luzak - najlepiej na terenie woj. Pomorskiego. Mam aktualnie pod treningiem 2 konie skokowe. Jestem czynna zawodniczką. Prowadziłam jazdy zarówno dla osób dopiero zaczynających swoją przygodę z jeździectwem jak i treningi indywidualne dla osób w małym sporcie. Jestem osobą bardzo pracowitą, cierpliwą ale i ambitną. Chętnie się rozwijam i zdobywam nowe doświadczenia. Stałe współpracuje z docenianym w wielu województwach kowalem i biohewiorystką konna. Kontakt najlepiej wieczorem telefonicznie. tel: 6010500503.

Szukam pracy (01.04.2020): Jeździec - szukam pracy w stadninie sportowo-chodowlianej.wencej informacji na tel +4915783320026 lub e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szukam pracy (25.03.2020): Szukam pracy najlepiej jako jeździec, luzak, instruktor. Posiadam doswiadczenje w pracy z młodymi końmi oraz jeździłam konkursy 120 włącznie . Posiadam doświadczenie w prowadzeniu jazd z osobami dorosłymi jak i z dziećmi. Jestem osobą bardzo pracowitą chętnie się rozwijam i jestem ambitna., telefon kontaktowy: 509832617; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Szukam pracy (18.03.2020): Szukam pracy w charakterze instruktora jazdy konnej. PRACA TYLKO NA OKRES WAKACYJNY. Jestem osobą pełnoletnią, odpowiedzialną, ambitną, pomysłową, kulturalną. Jeżdżę konno już 9 lat, posiadam BOJ, uprawnienia instruktora sportu jazda konna oraz IRR hipoterapia. Mam doświadczenie w prowadzeniu jazd dla osób początkujących i średnio zaawansowanych, prowadzeniu jazd w terenie, kolonii jeździeckich. Startowałam w zawodach, skokach przez przeszkody oraz WKKW. Biorę udział w hubertusach. Posiadam prawo jazdy kat.B oraz własny samochód. Praca najchętniej w województwie łódzkim lub mazowieckim, najlepiej z zakwaterowaniem rozważę także innej województwa. Mogę także karmić konie, lonżować czy wyprowadzać na łąkę. Dodatkowo jestem fotografem więc istnieje możliwość zrobienia sesji na obozach lub w czasie wolnym od jazd. Podejmę się pracy na okres wakacyjny. Kontakt mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szukam pracy (18.03.2020): Witam, szukam pracy w charakterze luzaka. Z końmi mam styczność od dziecka a jeżdżę od 6 roku życia z małymi przerwami ☺ Planuję w nie dalekim czasie zrobić kurs instruktorski a od października studiować zaocznie hipoterapię, więc z czasem mogę być kimś więcej ? Pracowałam w formie wolontariatu w nie dużej stadninie k. Jarocina kilka sezonów letnich z rzędu. Oprowadzałam, lonżowałam, wyprowadzałam i ściągałam konie z padoków, zajmowałam się pielęgnacją koni, sprzętu jeździeckiego oraz czystością w stajni. Dbałam też o przygotowanie koni do jazdy jak również po jeździe. Nie boję się pracy fizycznej i chętnie również zaopiekowałabym się stajnią ponownie. Polecam się szczerze, ponieważ pałam do koni tak wielką miłością, że bezsprzecznie jest to dla mnie "praca" marzeń! Okolice Poznania.❤ tel kontaktowy: 883178096; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szukam pracy (09.03.2020): Szukam pracy przy koniach. Wiek: 21 lat / Województwo: pomorskie. Mój tata posiada stadninę niewielka stadninę koni (19koni) więc można powiedzieć, że urodziłam się w siodle. Od 16 roku życia zaczęłam już samochodzielnie prowadzić jazdy oraz jestem animatorem na obozach jeździeckich. Dodatkowo pracuję z młodymi końmi. e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; telefon kontaktwy: 533523892

Szukam pracy (09.03.2020): Szukam pracy jako luzak/jeździec w stajniach w Krakowie i okoloicy mam 20lat i posiadam drugą klasę sportową. Telefon kontaktowy: 533309755; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szukam pracy (09.03.2020): Podejmę pracę jako pomoc instruktora, pomoc przy opiece nad końmi i obsłudze stajni na okres lipiec-sierpień. Mam 17 lat i obecnie uczę się w technikum weterynarii. Od 6 lat zajmuję się pracą z końmi a od 4 pracą z dziećmi i młodzieżą podczas jazd oraz zajęć teoretycznych i praktycznych. Posiadam BOJ oraz duże zaangażowanie do pracy. Kontakt na nr 697 669 102

Dam pracę (25.02.2020):  Praca dla jeźdźca w Stadninie w Liskach. Informacje o pracy pod numerem telefonu 504287644.

Dam pracę (25.02.2020): Wiodąca na rynku firma zajmująca się transportem lotniczym koni poszukuje od połowy kwietnia lub początku maja 2020, odpowiedzialnej i pracowitej osoby do pracy w charakterze stajennego w ekskluzywnej stajni w Belgii. Obiekt mieści się niedaleko Brukseli przy zjeździe z autostrady. Stajnia jest wykorzystywana jako stajnia tranzytowa w celu przygotowania koni do dalszego eksportu. Wynajmujemy w obiekcie korytarz na 12 boksów z możliwością wynajęcia dodatkowych boksów na krótszy czas. Ilość koni zależna od sezonu od 0 do 20 koni w tym samym czasie. Nasza stajenna Karina wraca na stałe do Polski i szukamy osoby na jej zastępstwo. Po twoim przyjeździe do Belgii, Karina będzie jeszcze obecna przez klika dni aby dokładnie wprowadzić Cię do pracy i przekazać wszystkie niezbędne informacje
Zakres obowiązków:
opieka nad końmi w tym karmienie, sprzątanie boksów, wyprowadzanie koni do karuzeli, codzienna pielęgnacja;składanie zamówieni w stajni na żywności dla koni: pasza, trociny, siano w zależności od potrzeb;skanowanie i wysyłanie dokumentów transportowych, paszportów; druk dokumentów; koordynacja z lekarzem weterynarii w celu pobierania krwi i wykonywania szczepień; pomoc przy załadunkach i rozładunkach koni.
Wymagania:
komunikatywna znajomość języka angielskiego; prawo jazdy kat B, mile widziane B + E; doświadczenie w pracy przy koniach;obsługa komputera; mile widziany przyjazd własnym samochodem
Oferta:
zakwaterowanie na miejscu bez dodatkowych kosztów, pokój z aneksem kuchennym i łazienką; na miejscu biuro; możliwość nabycia nowych umiejętności; umowa kontraktowa; wynagrodzenie do ustalenia
Ośrodek:
obiekt o łącznej powierzchni 14ha; kilka krytych hal; karuzela; lonżowniki; zielone padoki; przy wjeździe na autostradę 
telefon kontaktowy: 504269183; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szukam pracy (11.02.2020): Szukam pracy jako instruktor/luzak/jeździec na wakacje 2020. Mam 23 lata, studiuję Zootechnikę o specjalności Profilaktyka zootechniczna i rehabilitacja koni. Posiadam srebrną odznakę jeździecką, zajęłam II miejsce na zawodach w jeździe bez ogłowia w dyscyplinie ujeżdżenie. Brałam udział jako jeździec w szkoleniach z Gerdem Heuschmannem, Elaine Butler, Jerzym Krukowskim, Małgorzatą Morsztyn, Jakubem Ciemnoczołowskim, Adamem Susłowskim i Janem Ratajczakiem. Również uczestniczyłam w konferencji z dr Sue Dyson na temat kulawizn u koni, z Dr Skorupskim na temat psychologi w treningu koni, a także w kursach z masażu klasycznego prowadzonym przez Justynę Kamińską oraz w kursie terapii z elementami metody Mastersona z Moniką Tołkacz. Mam doświadczenie w pracy z końmi młodymi i trudnymi. W swojej pracy łączę metody klasycznej szkoły jazdy jak i naturala. Interesuje mnie praca z możliwością zakwaterowania mnie i opcjonalnie mojego konia (ale nie jest to warunkiem koniecznym). Telefon kontaktowy: 516588070; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Szukam pracy (03.02.2020): Szukam pracy jako instruktor / trener. Mam 20 lat i duże doświadczenie w prowadzeniu treningów, szczególnie skokowych. Wielkopolskie/Kujawsko pomorskie. E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; tel. kontaktowy: 607850212.

Dam pracę (03.02.2020): Zatrudnię instruktora jazdy konnej na obozy jeździeckie dla dzieci i młodzieży w terminach 28.06 do 15.08 (różne terminy). Oferujemy: zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie i oczywiście wynagrodzenie. Woj. mazowieckie, szczegółowe informacje pon numerem telefonu 501 932 187 (dzwonić w godzinach 18-22), CV ze zdjęciem na mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dam pracę (03.02.2020):  Zatrudnię pracownika stajennego do stajni w Niemczech, okolice Düsseldorf. Zapewniamy mieszkanie i legalne zatrudnienie.
Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie w kwocie 1200 euro / miesiąc. Praca w przyjaznej atmosferze w międzynarodowym zespole. Chętnych proszę o kontakt telefoniczny: 0048 690 422 811.

Szukam pracy (21.01.2020): Szukam pracy jako jeździec, luzak, instruktor. Jeżdzę konno 10 lat, jeździłam konkursy 120 i posiadam doświadczenie z młodymi końmi i jako instruktor. Telefon kontaktowy: 509832617; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szukam pracy (21.01.2020): Para szuka pracy w stajni. сhłopak: jako jeździec z wyjazdami na zawody, ma pierwszą klasę sportową, umie kuć. Dziewczyna: jako instruktor czy luzak (ma uprawnienia instruktorskie) Proszę o kontakt telefon: +48721392534; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szukam pracy (21.01.2020): Przymnę konie w trening do swojej stajni, konie młode, trudne do zajeżdżenia. Koszt miesięczny 1500zł, w czasie pobytu konia zajmuję się nim odpowiedzialnie i profesjonalnie. Codzienne pastwiska, boks z poidłem i lizawką, siankiem oraz paszą zaleconą przez właściciela - mogę również ustalić dietę dla konia. Praca z koniem również odbywa się według zaleceń właściciela. Zapraszam do kontaktu telefon: 510313539; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szukam pracy (14.01.2020): Podejmę współpracę głównie jako Instruktorka jazdy konnej w obrębie Koszalina. Docelowo praca na własnej działalności. telefon kontaktowy: 735915202; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dam pracę (07.01.2020): Szukam do nowej stajni hodowlano sportowej Beriter/instruktor/pomocnik praco kolo Niepołomice/Kraków możliwy nocleg oraz przyjecia konia. telefon kontaktowy: 600871279; e-mail: mirekbuczek@o2.p

Szukam pracy (07.01.2020): Jestem zawodniczką ujeżdżenia z II klasą sportową, z międzynarodowymi sukcesami. Szukam pracy jako trener-bereiter, posiadam także duże doświadczenie w zajeżdżaniu koni i treningu młodych koni ( starty w MPMK oraz Pavo Cup w Holandii). Aktualnie rozwijam się także w kierunku WKKW. Interesuje mnie stała praca w woj łódzkim lub mazowieckim. Poprowadzę szkolenia weekendowe w innych regionach. Chętnie podejmę się długoterminowej współpracy z hodowcą. Zapraszam do kontaktu telefon: 500177068; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dam pracę (07.01.2020): Poszukujemy osoby do prowadzenia jazdy, praca z zakwaterowaniem lub bez. Stajnia rekreacyjno-sportowa . Wiecej inf pof nr tel 603501703

Dam pracę (07.01.2020): Poszukuję stajennego lub pary do stajni sportowej- hodowlanej, województwo śląskie. Możliwość zakwaterowania na miejscu, umowa o pracę. Wiecej informacji pod numerem telefonu 607069781

Szukam pracy (07.01.2020): Szukam pracy jako luzak na terenie Wrocławia. Mam 20 lat, studiuję zaocznie. Jeżdżę konno 7 lat, startowałam w konkursach 110/120cm. telefon kontaktowy: 511579110; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Szukam pracy (07.01.2020): Poszukuję dorywczej pracy jako instruktor, posiadam uprawnienia ISP PZJ i doświadczenie w pracy. Jestem studentką, posiadam prawo jazdy i posługuję się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym. Woj. Pomorskie, trójmiasto i okolice. Telefon kontaktowy: 660948569; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Szukam pracy (07.01.2020): Szukam pracy w stajni najlepiej w Warszawie lub w okolicach. Telefon kontaktowy: 730880335; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


W tym tygodniu

 • CSI2* Lier BEL
  21-24.01.2021
         
 • CSI3* Oliva ESP
  19-24.01.2021
         
 • CSI4* Salzburg AUT
  21-24.01.2021
         
 • HZO Leszno POL
  22-24.01.2021
         

Ranking PZJ (31.12.2020)

1. Wojciech Wojcianiec 3958
2. Jarosław Skrzyczyński 3788
3. Andrzej Opłatek  3535
4. Krzysztof Ludwiczak 3161
5. Maksymilian Wechta 2566
6. Jan Bobik 1907
7. Kamil Grzelczyk 1738
8. Grzegorz Kubiak 1514
9. Michał Kaźmierczak 1340
10. Mściwoj Kiecoń 1289
  CAŁY RANKING  

Polacy w rankingu FEI (31.12.2020)

129 Wojciech Wojcianiec 1430
150 Andrzej Opłatek 1350
192 Jarosław Skrzyczyński 1185