Logo tylkoskoki

Sezon 2024

DataRangaMiejscePropozycjePula nagródWynikiZwycięzca Konkursu Głównego
26.01.24
28.01.24
HZO1* Leszno 30 000 PLN wyniki ikona Hubert Polowczyk, K'Ermitage Premices Z
26.01.24
28.01.24
HZO2*  Dąbrówka Mała    45 000 PLN wyniki ikona  Iga Biegalska, Doravella 
01.02.24
04.02.24
CSI2* CAVALIADA Sopot   94 600 EUR   wyniki ikona Harm Lahde, Echo van Spalbeek Z 
02.02.24
04.02.24
HZO1* Leszno   30 000 PLN   wyniki ikona Ewelina Szczepanik, Pardon Moi VRS 
08.02.24
11.02.24
HZO2* Michałowice    30 000 PLN wyniki ikona   Julia Jaglarz, Groenaannemmer VD Lentamel
09.02.24
11.02.24
HZO1* Łąck    30 000 PLN wyniki ikona   Wiktoria Jannasz, Clicquot
16.02.24
18.02.24
HZO1* Leszno    30 000 PLN  wyniki ikona Jarosław Skrzyczyński, Kalyan L 
22.02.24
25.02.24
CSI4*-W CAVALIADA Kraków   239 000 EUR  wyniki ikona   
23.02.24
25.02.24
HZO1* Leszno   30 000 PLN  wyniki ikona   
08.03.24
10.03.24
HZO1* Halinów        
08.03.24
10.03.24
HZO1* Leszno    30 000 PLN  wyniki ikona  
14.03.24
17.03.24
HMP Sopot     wyniki ikona   
15.03.24
17.03.24
HZO1* Leszno    30 000 PLN wyniki ikona   
15.03.24
17.03.24 
HZO1*    Michałowice      wyniki ikona  
22.03.24
24.03.24 
 HZO2*  Dąbrówka Mała         
22.03.24 
24.03.24  
 HZO1*  Łąck         
05.04.24
07.04.24
HZO1*    Leszno        
10.04.24
14.04.24 
HMP, HPP DiM   Leszno        
12.04.24
14.04.24 
CSI2* Glinik Zaborowski   48 700 EUR    wyniki ikona  
12.04.24
 14.04.24 
ZO1*  Kołobrzeg-Budzistowo        
12.04.24
 14.04.24 
CSN Bogusławice        
19.04.24
 21.04.24 
ZO1* Biskupiec        
19.04.24
 21.04.24 
ZO1* Biały Las - Wierzbna        
25.04.24
 28.04.24 
CSI2*  Zielona Góra        
26.04.24
 28.04.24 
ZO1* Jeżów        
26.04.24
 28.04.24 
ZO1* Głogów Młp.        
01.05.24
 05.05.24 
ZO2* Jakubowice        
02.05.24
 05.05.24 
CSI2* Bogusławice        
10.05.24
12.05.24
CSN Kołobrzeg - Budzistowo        
10.05.24
12.05.24
ZO1* Zielona Góra        
10.05.24
12.05.24
ZO1* Michałowice        
17.05.24
19.05.24
ZO1* Sosnowice        
17.05.24
19.05.24
ZO2* Warka        
18.05.24
19.05.24
ZO1* Gościszów        
24.05.24
26.05.24
ZO2* Olsza        
30.05.24
02.06.24
ZO2* Gałkowo        
31.05.24
02.06.24
ZO1* Jeżów        
31.05.24
02.06.24
ZO2* Kołobrzeg - Budzistowo        
06.06.24
09.06.24
CSI2* Łąck        
07.06.24
09.06.24
ZO2* Sosnowice        
13.06.24
15.06.24
ZO1* Kozienice        
13.06.24
16.06.24
CSIO4* Sopot        
19.06.24
23.06.24
CSI2* Świnoujście        
21.06.24
23.06.24
ZO1* Jeżów        
21.06.24
23.06.24
ZO1* Łąck        
28.06.24
30.06.24
ZO2* Dąbrówka Mała        
28.06.24
30.06.24
ZO2* Michałowice        
28.06.24
30.06.24
ZO3* Olsza        
01.07.24
03.07.24
MPJM, OOM Ciecierzyn        
04.07.24
07.07.24
CSI2* Jakubowice        
05.07.24
07.07.24
ZO1* Sosnowice        
11.07.24
14.07.24
CSI2* Biskupiec        
12.07.24
14.07.24
ZO2* Jeżów        
19.07.24
 21.07.24 
ZO1*  Bogusławice         
19.07.24
 21.07.24  
ZO1*  Warka         
19.07.24
 21.07.24  
 ZO1*  Olsza        
26.07.24
 28.07.24 
ZO1*    Dąbrówka Mała        
 26.07.24
 28.07.24 
ZO1*    Głogów Młp.        
26.07.24
 28.07.24 
ZO1*  Gajewniki        
27.07.24
 29.07.24
ZO1* Kołobrzeg - Budzistowo        
02.08.24
 04.08.24 
ZO1* Sosnowice        
09.08.24
 11.08.24 
CSI2* Baborówko        
09.08.24
 11.08.24 
ZO1* Jeżów        
15.08.24
 18.08.24
ZO1* Niepołomice        
16.08.24
 18.08.24
ZO1* Gościszów        
16.08.24
 18.08.24
ZO1* Biskupiec        
 22.08.24
 25.08.24
MPS, MPMŁ, MPJ, MPDz Biały Las - Wierzbna        
 23.08.24
 25.08.24
ZO2* Bogusławice        
 28.08.24
 01.09.24
MPK, MPJM, MPMŁ, PPK Jakubowice        
 29.08.24
 01.09.24
ZO2* Gałkowo        
 29.08.24
 01.09.24
ZO2* Łąck        
 30.08.24
 01.09.24
SCPMK, ZO1* Olsza        
05.09.24
 08.09.24
CSIO4* Warszawa - Służewiec        
 06.09.24
 08.09.24
ZO1* Głogów Młp.        
 12.09.24
 15.09.24
MPMK Strzegom        
 13.09.24
 15.09.24
ZO1* Biały Las - Wierzbna        
 13.09.24
 15.09.24
ZO1* Michałowice        
 20.09.24
 22.09.24
ZO2* Warka        
 27.09.24
 29.09.24
ZO1* Sosnowice        
04.10.24
 06.10.24
HZO1* Leszno        
 11.10.24
 13.10.24
HZO1* Krajkowo        
18.10.24
 20.10.24
HZO1* Michałowice        
18.10.24
 20.10.24
HZO1* Leszno        
24.10.24
 27.10.24
CSI2* Barczewo        
 25.10.24
 27.10.24
HZO1* Leszno        
25.10.24
 27.10.24
HZO1* Dąbrówka Mała        
 08.11.24
 10.11.24
HZO1* Halinów        
  08.11.24
 10.11.24
HZO1* Łąck        
 08.11.24
 10.11.24
HZO2* Krajkowo        
 13.11.24
 17.11.24
CSI3*-W CAVALIADA Warszawa        
15.11.24
 17.11.24
HZO2* Leszno        
22.11.24
 24.11.24
HZO2* Leszno        
22.11.24
 24.11.24
HZO1* Michałowice        
22.11.24
 24.11.24
HZO1* Dąbrówka Mała        
29.11.24
 01.12.24
HZO1* Leszno        
04.11.24
 08.12.24
CSI4*-W CAVALIADA Poznań        
13.11.24
 15.12.24
HZO1* Leszno        

 

 


W tym tygodniu

  • CSI5* Wellington USA
    20-25.02.2024
           
  • CSI5*-W Göteborg SWE
    22-25.02.2024
           
  • CHI Al Shaqab QAT
    22-24.02.2024
           
  • CSI4*-W CAVALIADA Kraków POL
    22-25.02.2024
           
  • CSI4* Vejer de la Frontera ESP
    20-25.02.2024
           
  • CSI3* Oliva ESP
    21-25.02.2024
           
  • CSI2* Peelbergen NED
    21-25.02.2024
           
  • HZO Leszno 
    23-25.02.2024
           

Ranking PZJ (31.01.2023)

1. Tomasz Miśkiewicz 2915
2. Adam Grzegorzewski 2812
3. Jarosław Skrzyczyński 2472
4. Dawid Kubiak 2279
5. Przemysław Konopacki 1600
6. Michał Kaźmierczak 1328
7. Michał Tyszko 1283
8. Marek Lewicki 1252
9. Marek Wacławik 1224
10. Mściwoj Kiecoń 1152
  CAŁY RANKING  

Polacy w rankingu FEI (31.01.2024)

188 Adam Grzegorzewski 1053
199 Tomasz Miśkiewicz 1005
208 Jarosław Skrzyczyński  980